Меблі та обладнання для навчальних закладів, офісів, дитячі меблі
Каталог продукції
Наша адреса:
Україна, м.Київ
вул. Здолбунівська, 7

Доставка

   Доставка:

Доставка нашої продукції здійснюється автотранспортом нашої компанії, або за допомогою транспортних компаній Нова Пошта, Делівері, Ін-Тайм, Міст Експрес і ін. – як по Києву, так і по всій Україні. Є можливість самовивозу продукції зі складу, розташованого в м.Києві за адресою: вул. 1-Мая 1Б (Бортничі).

При отриманні замовлення одержувач повинен розкрити упаковку, перевірити цілісність вантажу і підписати вантажні документи. Після підписання документів при прийомі вантажу від вантажоперевізника, відповідальність за цілісність вантажу несе одержувач, і претензії не приймаються. При виявленні пошкоджень вантажу необхідно скласти акт ушкоджень і залишити пошкоджений вантаж перевізнику. Заміна товару здійснюється тільки після надання акту ушкоджень.

   Терміни:

Терміни доставки обговорюються індивідуально. Якщо продукція відсутня на складі компанії, то термін доставки зазвичай становить 2-3 тижні. Доставка автотранспортом компанії здійснюється з 8.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю, можливо – після 18.00 – за домовленістю. Заявки на доставку на певний час не передбачені, тому що залежать від компонування машини та необхідності оптимізації логістичних процесів. Можливе врахування побажань клієнта по доставці на першу або другу половину дня. Про дату доставки продукції автотранспортом компанії ми попереджаємо заздалегідь.

При виявленні бракованої продукції необхідно вислати фотографію виробу на нашу електронну пошту. Заміна браку проводиться протягом 2-3 тижнів.

     Вартість доставки:

При вартості замовлення до 5000 грн. – 120 грн.

При вартості замовлення понад 5000 грн. – безкоштовно.

Вартість підняття на поверх – 100 грн. / поверх (при вартості продукції до 10 тис. грн .)

Вартість підняття на поверх при вартості продукції понад 10 тис. грн. збільшується пропорційно,

      Вартість збирання:

При вартості замовлення до 5000 грн. – 10% від вартості продукції.

При вартості замовлення понад 5000 грн. – безкоштовно.